Ako vytvoriť telo článku

článku

Telo článku je jeho hlavným obsahom. Je into časť článku, v ktorej musíte získať dôveru svojich čitateľov a povzbudiť ich k tomu, aby klikli na odkaz, ktorý zadáte perform podpisu, ktorý by bol na konci článku. To je veľmi dôležité, pretože primárnym cieľom písania článku je získať návštevnosť, čo bude nemožné, ak nebudete schopní dostať ich na úplné prečítanie článku, pretože váš podpis bude s najväčšou pravdepodobnosťou na spodnej časti článku.

Nedovoľte, aby vás významnosť kvality v článku vystrašila.

Nepotrebujete titul v anglickom jazyku, aby ste napísali kvalitný článok. V skutočnosti som vytvoril niekoľko tisíc návštevníkov prostredníctvom svojich článkov a napriek tomu som ani profesionálny spisovateľ. Nerobte príliš veľa o svojej gramatike; môžete sa s tým vždy zbaviť. To, čo sa vám určite nedarí, je, ak vaše písmo nemá zmysel. Odporúčam však nájsť ghostwriter, ak máte extrémne zlú angličtinu.

Články by mali byť ľahko “skenované” pr články.

Internetoví čitatelia zvyčajne nemajú veľa času na plytvanie, 80 percent týchto ľudí sa pokúsi skenovať prostredníctvom vášho článku a zistiť, či obsahuje to, čo skutočne hľadajú, a ak nenájdú stopu, aby im dali istotu, sa presunie na ďalší článok, nezabudnite, že net je široký. Váš názov je prvá vec, ktorú skontrolujú a ak je to presvedčivé, otvoria ho.

Akonáhle otvoria váš článok cez titul, budú prijaté perform tela. Nezabudnite, že hľadajú rýchle a jednoduché informácie. Nedodržanie tejto potreby bude mať za následok, že budú pokračovať, pretože ak im into nedokážete, určite into niekto iný.

Takže, v podstate by ste sa mali uistiť, že váš článok je ľahko skenovať, takže môžu nájsť dôvody na čítanie a dúfajme, poklad na svojom podpisu.

Tu je niekoľko vecí, ktoré by ste mali zvážiť, aby ste váš článok ľahšie skenovali.

– Použiť odrážky a zoznamy – odrážky that a zoznamy sú skvelý spôsob, ako formátovať svoj článok, aby into vyzeralo ľahko čitateľné.

– Použite ďalšie odseky – Použitie viacerých odsekov vo vašom článku vám uľahčí čítanie. S 5 alebo viac odsekov pre každý aspekt článku je oveľa lepšie ako mať iba 5 dlhých odsekov v celom článku. Mnohí ľudia často nesprávne píšu na internet, aby napísali učiteľov angličtiny v škole. Tieto pravidlá nemusíte dodržiavať, učitelia / profesori majú viac času na čítanie vašich článkov, ale internetoví čitatelia / výskumní pracovníci into nemusia, takže je treba držať ich pozornosť popadnutú.

Články sú návnada!

Cieľom vášho článku by malo byť poskytnúť čitateľom to, čo skutočne chcú. Váš článok by mal byť akýmsi pascou, ktorý by ich navštívil na vašom webe. Teraz povedzme napríklad, že váš článok sa týka “odstránenia domácich zvierat zo záhrad” a vy ste uviedli presný účinný postup v článku, myslíte si, že naozaj potrebujú kliknúť na odkaz, ktorý ste vložili perform podpisu? DOPEKLA NIE!

Nechajte ma tu zle; Nehovorím, že by ste im mali dať nejaké drzé rady. Dajte niektoré veľmi dobré informácie, ale nezabudnite im poskytnúť všetko, čo hľadajú, aby ste našli dôvod na kliknutie na odkaz vo vašom podpisu.

You may also like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *